PisokMarket - Продаж пісок щебінь Луцьк

 

Чому вигідно вкладати гроші у будівельні матеріали?
     У що сьогодні вигідно вкладати гроші? У будівельні матеріали!

 

     Кожна людина, яка думає про завтрашній день і для якої важлива перспектива, має певний обсяг заощаджень. У когось сума більша, у когось менша, але як би там не було, надійність у фінансовому плані важлива для всіх. Одні задля її досягнення користуються послугами банків, маючи осторогу, що зберігання вдома максимальної безпеки не здатне гарантувати. Інші, навпаки, з недовірою ставляться до банківських установ і всі свої «кровно зароблені» тримають «під матрацами». Ще інші намагаються кошти, якими наповнюється сімейний бюджет, без зволікань у щось вкладати, наприклад, у нерухомість – проекти-новобудови на початкових стадіях. Чий же вибір правильний? Питання дещо складне і неоднозначне, проте ми маємо з приводу нього своє бачення, яким і хочемо поділитися. Акцентуємо: не нав’язати, а поділитися – вибір в будь-якому разі залишається за вами.

Вважаємо, що, з урахуванням сучасних реалій, один з найкращих способів поводження з грішми – придбання будівельних матеріалів.

Чому варто сказати «ні»:

- банкам. Останні роки вітчизняної банківської практики яскраво показали, чому. Повсюдна ліквідація банків призвела до того, що до сьогодні вкладники чекають повернення коштів і кінця-краю не видно роботі, виконуваній задля цього. Ще тут варто згадати про різні нюанси депозитів, зокрема терміни нарахування відсотків, можливість/неможливість дострокового розірвання договору тощо, що несе за собою додаткові труднощі й незручності;

- зберіганню вдома. По-перше, тому що це дійсно ненадійно: про активізацію зловмисників ледве не щодня чути з новин. По-друге, як не сумно, але тенденція така, що українська гривня обезцінюється: про девальвацію національної валюти теж досить часто доводиться слухати з тих же новинних блоків; 

- новобудовам. Купити квартиру у новобудові – подія неабиякого значення. Але більшість не може собі дозволити купувати квадратні метри в зданих в експлуатацію будівлях. З метою економії люди вкладають кошти поступово на різних стадіях будівництва. А потім не всі, але багато хто роками чекає переїзду у власне житло, адже терміни здачі з незрозумілих причин відкладаються на невизначений час. Що робити далі, як діяти в такій ситуації – однозначної відповіді, а головне легкого й швидкого рішення, на жаль, немає.

Чому доцільно сказати «так» будівельним матеріалам:

- тому що їх надійно зберігати;

- тому що сьогодні купити пісок, щебінь, цеглу та інші будматеріали вигідніше, ніж, образно кажучи, завтра. Те, що усе дорожчає, і матеріали для будівництва також – ні для кого не секрет. Маючи можливість купити машину відсіву зараз, краще це зробити без зволікань – через певний час зможете підрахувати, скільки виграли навіть на незначній партії матеріалу;

- тому що це вкладення на гарантовану перспективу. Зможете будувати по мірі можливості, не турбуючись про всі негативні аспекти, що стосуються банків, зберігання готівки вдома та вкладів у новобудови.

     Будівельні матеріали Луцьк: вигідні пропозиції від «PisokMarket»

Якщо вам близька наша точка зору і ви хочете купити будівельні матеріали з доставкою по Луцьку та Волинській області, компанія «PisokMarket» – до ваших послуг.

Продаємо:

 

  •  різнофракційний щебінь;
  •  гранітний та базальтовий відсів;
  •  пісок (дрібно- і крупнозернистий);
  •  цеглу червону, рядову М100, М75 від виробника «Луцький цегельний завод №2»;
  •  цемент;
  •  керамзит та ін.

 

Ціни у нас доступні на увесь перелік будівельних матеріалів, завдяки налагодженій роботі у самій компанії та з діловими партнерами. Не думайте, що, позаяк маєте справу з компанією, то вартість вища, ніж у фізичних осіб. Не завжди, тим паче при купівлі піску, щебеню, цегли у фірми «PisokMarket». У нас не дорожче, іноді навпаки доступніше і вже точно надійніше, ніж придбання будівельних матеріалів у людей, які загалом ні за що не несуть відповідальності.

Вам вирішувати, чи тримати гроші по закутках вдома, чи довіряти банкам і забудовникам – ніхто не прийме рішення за вас. Довіряйте собі, не покладайте усю відповідальність на інших й нехай ваші вчинки й наміри завжди приводять до очікуваних результатів.


                                        ☎ 0501094084

                                        ☎ 0981094084
Создан 22 мар 2018 
КУПИТИ ТОРФОБРИКЕТ ЛУЦЬК