PisokMarket - Продаж пісок щебінь Луцьк

Пісок Луцьк
Продажа та доставка піску по Луцьку та Волинській області.


Тел: 050-109-40-84
Тел: 098-109-40-84


Пісок доставляємо машинами ЗіЛ (самоскид) . Пісок дрібно-крупнозернистий
Ми працюємо по всьому Луцьку і різних районах Волинської області. Якщо вам потрібнокупити пісок Луцьк
, Ківерці, Рожище (Озерце, Жабка, Дачне, Прилуцьке, Липини, Борохів, Діброва, Веснянка, Новокотів, Піддубці, Лище, Підгайці, Струмівка, Рованці, Боратин, Новостав, Вербаїв, Промінь, Острожець, Велика Городниця, Лаврів, Гірка Полонка, Городище, Оздів, Ратнів, Баїв, Гать, Сьомаки, Великий Омеляник, Забороль, Охотин, Буяни, Торчин, Боголюби, Уляники, Зміїнець, Милуші, Маяки, Озерце, Рокині, Брище, Липляни, Жидичин,) ми допоможемо вам у цьому. Ми гарантуємо цілодобовий графік роботи, що забезпечить вам доставку піску та щебню в Луцьку в той час, коли ви цього захочете.


- будівельний пісок

- дрібнозернистий пісок

- крупнозернистий пісок

- річковий пісок

- митий пісок

- пісок в мішках


Ми спеціалізуємося і на доставці різних будівельних матеріалів: (пісок, цегла, цемент, щебінь, бут камінь, відсів, чорнозем, перегній) по Луцьку та області.Купити щебінь в нас дуже легко, зателефонувавши спочатку диспетчеру і вам скажуть точну вартість доставки щебеню в потрібний для вас час і місце.

Вивіз будівельного сміття ( фасування в мішки, знесення з поверху, завантаження на машину) послуги вантажників.Обновлен 08 авг 2017. Создан 04 ноя 2016КУПИТИ ТОРФОБРИКЕТ ЛУЦЬК