PisokMarket - Продаж пісок щебінь Луцьк

Щебінь Луцьк
Продажа та доставка щебеню по Луцьку та Волинській області.


Тел: 050-109-40-84
Тел: 098-109-40-84


Щебінь доставляємо машинами ЗіЛ (самоскид) .

Щебінь різних фракцій 5х20; 20х40; 40х70.

 Ми працюємо по всьому Луцьку і різних районах Волинської області. Якщо вам потрібно купити щебінь Луцьк, Ківерці, Рожище (Озерце, Жабка, Дачне, Прилуцьке, Липини, Борохів, Діброва, Веснянка, Новокотів, Піддубці, Лище, Підгайці, Струмівка, Рованці, Боратин, Новостав, Вербаїв, Промінь, Острожець, Велика Городниця, Лаврів, Гірка Полонка, Городище, Оздів, Ратнів, Баїв, Гать, Сьомаки, Великий Омеляник, Забороль, Охотин, Буяни, Торчин, Боголюби, Уляники, Зміїнець, Милуші, Маяки, Озерце, Рокині, Брище, Липляни, Жидичин,) ми допоможемо вам у цьому. Ми гарантуємо цілодобовий графік роботи, що забезпечить вам доставка щебеню та піску в Луцьку в той час, коли ви цього захочете.


фракція 5-20;

фракція 20-40;

фракція 40-70


Ми спеціалізуємося і на доставці різних будівельних матеріалів: (пісок, щебінь, відсів, чорнозем, перегній) по Луцьку та області.Купити щебінь в нас дуже легко, зателефонувавши спочатку диспетчеру і вам скажуть точну вартість доставки щебеню в потрібний для вас час і місце.

Вивіз будівельного сміття ( фасування в мішки, знесення з поверху, завантаження на машину) послуги вантажників.Обновлен 08 авг 2017. Создан 04 ноя 2016КУПИТИ ТОРФОБРИКЕТ ЛУЦЬК