PisokMarket - Продаж пісок щебінь Луцьк

Цегла Луцьк
Продажа та доставка цегли по Луцьку та Волинській області.

Цеглу доставляємо машинами ЗіЛ (самоскид).

Цегла біла, червона ( рядова ).


Тел: 050-109-40-84
Тел: 098-109-40-84


Ми працюємо по всьому Луцьку і різних районах Волинської області. Якщо вам потрібно купити цеглу Луцьк, Ківерці, Рожище (Озерце, Жабка, Дачне, Прилуцьке, Липини, Борохів, Діброва, Веснянка, Новокотів, Піддубці, Лище, Підгайці, Струмівка, Рованці, Боратин, Новостав, Вербаїв, Промінь, Острожець, Велика Городниця, Лаврів, Гірка Полонка, Городище, Оздів, Ратнів, Баїв, Гать, Сьомаки, Великий Омеляник, Забороль, Охотин, Буяни, Торчин, Боголюби, Уляники, Зміїнець, Милуші, Маяки, Озерце, Рокині, Брище, Липляни, Жидичин,) ми допоможемо вам у цьому. Ми гарантуємо цілодобовий графік роботи, що забезпечить вамдоставку цегли та піску в Луцьку в той час, коли ви цього захочете.

- біла цела

- червона цегла ( рядова )


Ми спеціалізуємося і на доставці різних будівельних матеріалів:(пісок, щебінь, відсів, бут камінь, цемент, чорнозем, перегній) по Луцьку та області. Купити цеглу в нас дуже легко, зателефонувавши спочатку диспетчеру за номером і вам скажуть точну вартість доставки цегли в потрібний для вас час і місце.

Вивіз будівельного сміття ( фасування в мішки, знесення з поверху, завантаження на машину) послуги вантажників.Обновлен 08 авг 2017. Создан 04 ноя 2016КУПИТИ ТОРФОБРИКЕТ ЛУЦЬК