PisokMarket - Продаж пісок щебінь Луцьк

купити дрова луцьк твердої породи

Продаж та доставка дров (дуб, граб, вільха, черешня) Продажа та доставка дров по Луцьку та Волинській області.

     дрова доставляємо машинами самоскидами ЗіЛ

 

       - рубані (колоті) дрова

       - метровий кругляк


Тел: 050-109-40-84
Тел: 098-109-40-84


   Ми працюємо по всьому Луцьку і різних районах Волинської області. Якщо вам потрібно купити дрова Луцьк, Ківерці, Рожище (Озерце, Жабка, Дачне, Прилуцьке, Липини, Борохів, Діброва, Веснянка, Новокотів, Піддубці, Лище, Підгайці, Струмівка, Рованці, Боратин, Новостав, Вербаїв, Промінь, Острожець, Велика Городниця, Лаврів, Гірка Полонка, Городище, Оздів, Ратнів, Баїв, Гать, Сьомаки, Великий Омеляник, Забороль, Охотин, Буяни, Торчин, Боголюби, Уляники, Зміїнець, Милуші, Маяки, Озерце, Рокині, Брище, Липляни, Жидичин,) ми допоможемо вам у цьому. Ми гарантуємо цілодобовий графік роботи, що забезпечить вам доставку дров в Луцьку та області в той час, коли ви цього захочете.

   

   Ми спеціалізуємося і на доставці різних будівельних матеріалів: (пісок, щебінь, відсів, бут камінь, цегла, цемент, чорнозем, перегній) по Луцьку та області. Купити відсів в нас дуже легко, зателефонувавши спочатку диспетчеру і вам скажуть точну вартість доставки відсіву в потрібний для вас час і місце.

 

   Вивіз будівельного сміття ( фасування в мішки, знесення з поверху, завантаження на машину) послуги вантажників.Обновлен 08 авг 2017. Создан 09 сен 2016КУПИТИ ТОРФОБРИКЕТ ЛУЦЬК